حضور بی نظیر

بنام یاور بی نظیر

ماه‌ها بود که رسانه‌های بیگانه همان بوق‌های استکباری و مزدوران آنها گردخاک براه انداخته‌اند که مردم را از نظام‌شان با فاصله نشان دهند تمام توان و قدرت خود را بکار گرفتند که نظام را در عرصه اقتصادی ناتوان جلوه داده و مشکلات را بر مردم زیاد کنند آبی گل آلود و ماهی خود را صید نمایند.

اخلال در قیمت ارز و سکه و آهن و...  اخلال در ورود کالا و دپو کردن اجناس و مایحتاج مردم و احتکار و انواع طرفندها بکار بستند شاید بتوانند به نتیجه مطلوب خود برسند ولی هوشیاری ملت ایران و خشم گرفتن به کانون فتنه و اشاره بر نداشتن از دشمن اصلی همه توان زورگویان دارای حق ناحق وتو سازمان دول را ابتر گذاشتند و سپس با پیش بینی و یک حرکت رهبر توانا و بصیر خود در 22 بهمن دیروز تمام رشته‌های استکبار را پنبه کردند.آفرین به این امت بصیر.

هرچند که دشمن دست از دشمنی خود بر نخواهد داشت ولی امروز ملت ایران نشان داد که راه خود را در همه کوره راه‌ها پیدا کرده و تمام چاله‌ها را می‌شناسد و بهتر از هر زمانی می‌داند که سخن حق از کجا بلند است و دروغ‌ها از کدام بلندگو بلند است.

جهانی که امروز به پیچ بزرگ خود رسیده از غرب تا شرق یک پیام را نشان می‌دهد و آن پایان جهان دروغگو و چپاولگر محق نشاندهنده جدید است.

همانها که با بلندگو حقوق بشر برای سربریدن حقوق ملتها همه جا هستند

همانها که برای سخنان ناحق خود همه را ناحق می‌پندارند

همانها که جز حرف خود هیچ سخنی را نمی‌شنود

اما...جهان در پیچ بزرگ

امروز جنبش والستریت و جبهه ضد استکباری در کشورهای غربی و عربی و غیر آن همه جا را فراگرفته است

دیگر برای جهان تزویر جز گردن نهادن به حق مردم ستم کشیده راهی نمانده

جهانی که کارخانه‌های اسلحه سازی غرب و آمریکا آنرا تحریف کنند جز 15هزار میلیارد بدهی برای آمریکا جیزی ندارد اما دیگر مردم نخواهند گذاشت که این وضع ادامه یابد

خواهیم دید

به فضل یاور مستضعفان بزودی حکام حلقه بگوش کشورهای بحرین و عربستان هم به دیگر حکام مستبد خواهند پیوست و آنوقت معلوم خواهد شد که جهان به کجا رسیده است.

/ 4 نظر / 8 بازدید
سلمان آنلاین

1- تفاوت را احساس کنید.... http://salmanonline313.blogfa.com/post-184.aspx 2- دیدگاه رئیس جمهور در خصوص فاز ایجابی بیداری اسلامی در منطقه چیست و اساسا دکتر احمدی نژاد برای اجرای مطالبه رهبری انقلاب چه کرده است؟ http://salmanonline313.blogfa.com/post-183.aspx

محب ولایت

سلام علیکم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: [گل] آدمیزاد پیر می شود در حالی که دو چیز در او جوان می شود: [گل] یکی حرص مال و دیگری حرص عمر [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]